Volswagen’den Sabit Kur Avantajı

Volswagen'den Sabit Kur Avantajı 2

Volswagen’den Sabit Kur Avantajı 2

    

Dünya otomobil piyasasında en aktif isimlerden birisi olan Volswagen, ülkemizde de bir hayli popüler markalardan birisidir. Kaliteli modelleri ile birçok kişinin favori markası haline gelen Volswagen her sene olduğu gibi 2014 senesini de çok hareketli geçirdi ve önemli rakamlara ulaşmayı başardı. Gerçek manada performans, kalite ve konfor arayan herkesin ilk olarak incelediği marka haline gelen Volswagen, müşterilerinin yüzünü güldürecek bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Fiyat konusunda indirimler ya da faizsiz finansman avantajlarını tercih etmeyen marka sabit kur avantajı sağlayarak önemli miktarda kazanç elde etmenizi sağlıyor. Üstelik, sadece bir iki modelde de değil, birçok Volswagen modelinde bu avantajlı kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Volswagen’in yaptığı sabit kur kampanyasında, her model için ayrı bir kur belirlenmiş durumda. Sabitlenen kur değeri üzerinden aracınızın Türk Lirası olarak değeri hesaplanıyor ve böylece çok cazip indirimlere kavuşmuş oluyorsunuz. Gelelim sabit kur avantajının detaylarına. Tiguan, Scirocco, Beetle ve Volkswagen CC’lere 1€=2,35 TL olarak sabitlenmiş bir kur mevcut. Normal kur baz alındığında şu an için 50 kuruşluk bir kazancınız olduğunu söyleyebiliriz. Golf R, Yeni Scirocco 1€=2,45 TL olan kur, Yeni Touareg’lere ise 1€=2,60 TL olarak belirlenmiş durumda. Kampanya ise 3 Aralık tarihinde başlamış olup ay sonuna kadar devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Volkswagen 2018 Ekim Kampanyası başlıklı makalemizde 2018 Volkswagen kampanyası, Volkswagen Araç Satış Kampanyası ve Volkswagen Polo Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git