Volvo Car Turkey’den Aralık Kampanyası

Otomobil Kampanyaları

Otomobil Kampanyaları

    

Son dönemde döviz fiyatlarında yüksek miktarda artışlar yaşandı ve bu durum ister istemez otomobil sektörünü büyük ölçüde sarstı. Dövizin artması otomobil fiyatlarını şişirirken, aynı zamanda satışları da düşürdü. Hal böyle olunca 2014 senesinin son ayını güzel bir şekilde kapatmak isteyen otomobil üreticileri de etkili kampanyalara imza atarak müşteriyi çekmeye çalışıyor. Bu nokta da sektörün aktif isimlerinden birisi olan Volvo, üç modelinde önemli bir kampanya başlatmış oldu. Volvo’nun son dönemde en çok satılan modelleri olan Volvo V40, Volvo S60 ve Volvo XC60’larda cazip avantajlar sizleri bekliyor.

Volvo’nun bu üç modeli hem dış görünüşleri ile hem de verdikleri performanslar açısından kendi segmentlerindeki en başarılı otomobiller olarak adlandırılabilir. Gerçekten de başarılı modeller olduklarını söylemek mümkün. Eğer ki 2014 model 0 kilometre bir Volvo’ya sahip olmak niyetindeyseniz aralık ayı çok doğru bir zaman dilimi olarak gözüküyor. Volvo’nun V40 modelleri sadece aralık ayı süresince 84.250 TL yerine 80.750 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda. 3.500 TL gibi bir indirimden faydalanmak isteyenlerin Volvo bayilerine uğramalarını tavsiye ediyoruz. Volvo S60’larda ise 105.640 TL olan başlangıç fiyatı 102 bin TL’ye çekilmiş durumda. Volvo XC60’larda ise başlangıç fiyatı 172.280 TL yerine 163.300 TL olarak değiştirilmiş.

Bir önceki yazımız olan Citroen Aralık Ayı Kampanyası başlıklı makalemizde Citroen, Citroen Aralık Kampanya ve Yeni Cirtoen hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git