Volvo V40 Cross Country İnceleme

Volvo V40 Cross Country Renk Seçenekleri

Volvo V40 Cross Country Renk Seçenekleri

    

Volvo kaliteli işleri hayata geçirmesi ile bilinen ve herkesin de belli oranda saygısını kazanmış nadir otomobil üreticilerinden birisidir. Herkesin Volvo modellerine karşı bir ilgisi vardır demek çokta yanlış olmayacak. Özellikle son dönemde Volvo V40 serisi çok fazla tutuldu diyebiliriz. Gayet güzel satış rakamlarına ulaşıldı ve V40’lara olan ilgi devamlı olarak artış gösterdi. Şimdi ise V40’ların yenilenmiş hali olan Volvo V40 Cross Country sizlerin karşısına çıkıyor. Normal V40 ile hem görüntü hem de performans olarak büyük farklılıklar bulunan yeni V40’ı çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Hafif arazi türündeki aracın dış görüntüsü eski versiyonlara nazaran daha dinamik hale getirilmiş. Özelliklede ön tamponda yapılan değişiklik Volvo V40 Cross Country’nin arazı aracı görüntüsünü pekiştirmek noktasında çok başarılı bir adım olmuş diyebiliriz. Kısacası görüntü itibariyle son derece çarpıcı ve enerjik bir araca sahip olabileceğinizi söylemeliyiz.

Gelelim aracın performansına. Ülkemizde iki çeşit benzinli ve bir de dizel seçeneği ile satışa çıkacak olan Volvo V40 Cross Country 6 ileri çift geçişli şanzıman sayesinde sarsıntısız bir vites geçişi sağlıyor. Araç hafif arazilerde son derece iyi performans ve konfor verirken arazinin daha kötü olduğu ortamlarda ise hem performans hem de konforda düşüş yaşandığını belirtmeliyiz.

V40 Croos CountryGüncel Fiyat Listesi

V40 Cross Country T3 Advance Benzin  120.040

V40 Cross Country T5 AWD Advance Benzin 186.620

V40 Cross Country D4 Advance Dizel 188.550

 

 

Bir önceki yazımız olan BMW 3.16i İnceleme başlıklı makalemizde 3.16i İnceleme, BMW ve BMW 3.16i Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git