Volvo Yeni Bir Araç Hazırlığı İçerisinde!

V40 Renk Seçenekleri

V40 Renk Seçenekleri

 

 Otomotiv sektörünün en prestijli markalarından birisi haline gelen Volvo, özellikle araçlarında sunduğu güvenlik önlemleriyle adından sıklıkla söz ettiriyor. Güvenlik dendiğinde akla ilk olarak gelen isimlerden birisi olan Volvo, geçtiğimiz günlerde yeni bir proje üzerinde çalışmalarına start verdi. Volvo V40 serisinin daha küçük modelini yollara çıkartmayı konu alan proje, B segmenti araçlar arasındaki yerini alacak.

Volvo V40 İç Görünüm

Volvo V40 İç Görünüm

Volvo ailesine yeni katılacak olan bu aracın bazı handikapları barındırdığı yönündeki söylentiler ise hem Volvo mühendislerini hem de Volvo tutkunlarını düşündürüyor. Volvo biraz önce de bahsettiğimiz gibi güvenlik konusunda çok iddialı bir marka. Bu küçük versiyon araçta, standart olarak verilen güvenlik önlemlerinin alınması imkansız olabileceği ve Volvo algısına yakışmayacak düzeyde bir aracın ortaya çıkabileceği söyleniyor.

Volvo V40 Yaya Güvenlik Sistemi

Volvo V40 Yaya Güvenlik Sistemi

Sözünü ettiğimiz tarzdaki sıkıntılar Volvo V40’ın küçük versiyonu adına kafalarda soru işaretleri oluşmasına sebebiyet verse de Volvo V40 serisinin yeni bir modelini daha piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Hot Hatch versiyonu olarak lanse edilen araç özellikle motor gücüyle dikkat çekecek. 2.0 litrelik benzinli motor, 450 beygirlik bir güç üretecek ve saldırgan otomobilleri sevenlerin, yeni V40’ı da kısa sürede benimseyeceklerini söyleyebiliriz.

Volvo V40 Yeni Araç

Volvo V40 Yeni Araç16

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git