Yapı Kredi Dosya Masrafsız Taşıt Kredisi

 

Yapı Kredi Dosya Masrafsız Taşıt Kredisi Özellikleri

Yapı Kredi Dosya Masrafsız Taşıt Kredisi Özellikleri

Hayalinizdeki araca kavuşmak, şimdi Yapı Kredi şubelerinden geçiyor. Yeni dosya masrafsız taşıt kredisi sayesinde 50bin TL’ye kadar kredi alabilmek mümkün. Üstelik 48ay vade seçeneklerinde oldukça uygun faiz olanaklarıyla. Tek yapmanız gereken ise hayalinizdeki aracı seçmek ve size en yakın Yapı Kredi şubelerine gitmek. Üstelik araç kredisinde sıfır veya ikinci el istediğiniz aracı alabilirsiniz.  Kredi açılış ücretlerinin yanı sıra vergilerinde dahil edildiği dosya masrafsız taşıt kredisinde kasko yapılması ise zorunlu. Krediye başvurmak için ihtiyacınız olan belgeler ise aşağıdaki gibi;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Gelir Belgesi Aslı veya Fotokopisi
 • Krediyi Almak İsteyen Kişinin Adına Kayıtlı Son 3 Aya Ait Fatura veya İkametgâh
 • 0km Araçlar İçin Proforma Fatura ve Asıl Fatura
 • 2.El Araçlar İçin Araca Ait Ruhsat ve Noter Tastikli Satış Sözleşmesi
Yapı Kredi Dosya Masrafsız Kredi

Yapı Kredi Dosya Masrafsız Kredi

Krediye başvurmak için dilerseniz size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ni burayı tıklayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca alacağınız taşıt kredisini faiz oranlarını ve aylık taksitlerini hesaplayabilmenizde mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken burayı tıklayarak kredi hesaplama aracını kullanmak. Kredi hakkında daha fazla bilgi almak için 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayabilir, veya müşteri temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.

En Uygun Taşıt Kredisi

En Uygun Taşıt Kredisi

Bir önceki yazımız olan Finansbank Motosiklet Kolay Kredisi başlıklı makalemizde Finans Motosiklet Kredisi, Finansbank Motorsiklet Kredisi ve Finansbank Taşıt Kredileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yapı Kredi Dosya Masrafsız Taşıt Kredisi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. ikbal dokuz dedi ki:

  Ben emekli bir bayanım araba almak istiyorum ama gelirim emekli maaşı gorunuyor.Başka gelirimde eşimin maaş kartları .Benim kredi borcum var diye kredi alamıyorum.Ama eşimin maaş kartlarını kullandıgımı anlatamıyorum .Kredi alırsam rahatlıkla ödeme durumum var beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.Yoksa 3 yıl kredimin bitmesini bekleyecegim araba almak için.

 2. Çılgın Sürücü dedi ki:

  Bu durumda yapabileceğiniz şey eşinizin adına kredi çekmeniz, ayrıca bazı bankalar eşinizin gelir belgesini gösterdiğinizde eşinizin gelirini sizin geliriniz olarak kabul edebilir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git