Yapı Kredi Motosiklet Kredisi

En Hesaplı Motosiklet Kredisi

En Hesaplı Motosiklet Kredisi

,Trafikte harcayacak zamanı olmayanlar, hızlıca Yapı Kredi şubelerine gidiyor ve yeni motosikletleriyle diledikleri yere hızlıca ulaşıyorlar. Çünkü motosikletlerin avantajları saymakla bitmiyor. Kendisine özel bir sürüş keyfi olan, yakıt konusunda oldukça tasarruflu, zevki farklı heyecanı farklı motosikletlerin hayranları ise azımsanmayacak seviyede. Üstelik bu araçlara sahip olmak artık eskisi kadar zor değil çünkü artık Yapı Kredi Motosiklet Kredisi var. Dilerseniz ikinci el, dilerseniz sıfır motosikletlere özel Bin TL ve üzeri kredi olanakları,36 ay vade olanaklarıyla hizmetinize sunuluyor. Bu sayede bütçenizi zorlamadan rahatça ödeyebilir, motosikletinizi rahatça sürebilirsiniz. Üstelik geri ödeme planınızı da kendiniz bütçenize göre yapabiliyorsunuz. Sıfır km motorlar için Kdv+Ötv fiyatının yüzde 50’sine, ikinci el motosiketlerde ise bir yaşa kadar kredi alabilirsiniz. Burayı tıklayarak dilerseniz markalara göre bilgi alabilmeniz de mümkün.

Yapı Kredi Motosiklet Kredisi

Yapı Kredi Motosiklet Kredisi

Alacağınız motosiklet kredisinin oranlarını öğrenmek için burayı tıklayabilir, kredinin geri ödemelerini ve fiyatlarını öğrenmek için ise buradan hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Üstelik kredini öderken World Puan kazanma imkanı da yakalamak için otomatik ödeme talimatı vererek avantaj sağlayabilirsiniz. Konu hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak için ise lütfen 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayın. Krediye başvurmak ta oldukça kolay. Tek yapmanız gereken aşağıda belirtilen belgeleri alarak size en yakın Yapı Kredi şubesine gitmek.Başvuru için gerekli belgeler ise aşağıdaki gibi. Bu belgelerin birer aslı ve fotokopisinin gerektiğini lütfen unuymayın. Kredi hakkında daha geniş bilgi için lütfen burayı tıklayın.

  • Gelir Belgesi
  • 0 Km Motosiklete Ait Proforma ve Asıl Fatura
  • 2.El Motosiklet İçin Noter Tastikli Satış Sözleşmesi
  • 3 Ay İçerisinde Alınmış İkametgah Belgesi veya Kişiye Ait Bir Elektrik,Su,Dogalgaz vb. Fatura
Motosiklet Kredisi

Motosiklet Kredisi

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Dosya Masrafsız Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde Dosya Masrafsız Taşıt Kredisi, Yapı Kredi Araç Kredisi ve Yapı Kredi Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git