Yeni Ford S-Max İncelemesi (Özellikleri)

Yeni Ford S Max

Yeni Ford S Max

Her yönüyle göze ve uha hitap eden, teknik donanımlarıyla alkış alan ve akıllıca ayrıntılarla şekillenen Yeni Ford S-Max, tam bir aile arabası. Macerayı sevenlerin ve kalabalık gezenlerin aracı olan araç, mücevher tarzındaki ön farları ve arkaya gidildikçe alçalan tavanıyla spor bir görünüşe sahip. Büyük araçlarda spor ruhu bulamayacaklarını düşünenlerin tüm tabularını yıkan araç, çağdaş ve şık bir görünüme sahip. Konforlu,çok amaçlı,güçlü ve tasarruflu bir araç modeli olarak karşımıza çıkan Yeni Ford S-Max,sntandart olarak sunulan yedi adet koltuğa sahip. Bu sayede geniş bir iç hacime sahip olduğunu ıspatlayan araç, aynı zamanda oldukça yüksek bagaj hacmine sahip. Kaliteli işçiliği ve birbirine uyumlu yapısıyla beğeni kazanan araçta şık döşemeler de oldukça dikkat çekiyor. Araçta bulunan 7x17inç alüminyum alaşımlı jantlar ve 8x18inç alüminyum alaşımlı jantlar daha iyi görünüm sağlarken, Buz Beyazı, Aytozu Grisi,Gece Grisi ve siyah renk seçenekleri müşterisine sunuluyor.

Yeni Ford S Max İç Mekan

Yeni Ford S Max İç Mekan

1.6L Duratorq TDCI 115PS M/T ve 2.0L Duratorq TDCI 163PS PowerShift A/T olmak üzere iki adet dizel motor seçeneğine sahip olan Yeni Ford S-Max, Trend ve Titanium olmak üzere iki farklı donanım paketi sunuyor. Acil durum fren desteği, ayarlanabilir hız sabitleyici,yokuşta kalkış destek sistemi, bi-xenon hıd ön farlar, ön ve arka park sensörleri, ön ve arka park sensörleri ve yağmur sensörü gibi gelişmiş donanımlara sahip olan araçtaki iç mekan led aydınlatmaları ise mekana farklı bir hava kazandırıyor. 755 litreden 2000 litreye kadar çıkabilen bagaj hacmi ise tüm eşyalarınızın kolaylıkla taşınmasında etkin rol oynuyor.

Yeni Ford S Max Tasarımı

Yeni Ford S Max Tasarımı

Bir önceki yazımız olan Yeni Opel Cascada İncelemesi (Özellikleri) başlıklı makalemizde Yeni Opel Cascada Fiyatı, Yeni Opel Cascada İncelemesi ve Yeni Opel Cascada Motor Seçenekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git