Yeni Mazda 2 ve Mazda 5 Kampanyası

Mazda yeni modelleriyle adeta parmak ısırtıyor. İleri teknoloji kokpiti, sağlam yol tutuşu, cazibeli tasarımı ve göz alıcı renkleriyle yeni Mazda 2 ve Mazda 5’ler uygun fiyatlar ve düşük faiz seçenekleriyle sahiplerini buluyor. Eğer yeni bir araç sahibi olmak istiyorsanız Mazda modellerini incelemenizde fayda var.

Mazda 5 Kampanyaları

Mazda 5 Kampanyaları

Alışılmışın dışında tasarım özellikleri ve dinamik gövde stili ile kendisini,diğer  MPV’lerden ayıran, öncü sürgülü kapıları sayesinde kolay erişim ve yükleme için uzaktan kumandayla veya tek bir dokunuşla açılan, esnek Karakuri koltuk sistemi ile 7 koltuklu aile otomobilleri arasında akıllı seçim yapmanızı sağlayan Yeni Mazda 5’lere 3.500 TL indirim veya %0 faizli dosya masrafsız kredi imkanlarıyla, Hızlanma, kontrol ve fren bakımından segmentinde lider olan sportif, kompakt, hızlı, çevik ve eğlenceli bir sürüşünün yanı sıra, diğerlerine göre hiç olmadığı kadar hafif, geuro NCAP’den en yüksek güvenlik puanı olan beş yıldızı, 2008 yılında ise dünyada Yılın Otomobili ödülünü alan Mazda 2’lere ise 42,118TL’den başlayan fiyatlarla sahip olma imkanı tüm Mazda Yetkili Satıcıları’nda.

Yeni Mazda 2 Kampanyas

Yeni Mazda 2 Kampanyas

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git