Yeni Opel Cascada İncelemesi (Özellikleri)

Yeni Opel Cascada

Yeni Opel Cascada

Yeni Opel Casca’da, zerafetin simgesi haline gelen bir araç. Kusursuz hatları ile İnsignia modelini andıran araç biraz daha sportif ruha sahip sürücülere hitap ediyor diyebiliriz. Etkileyici ızgarası ile yenilikçi karakterini vurgulayan Yeni Opel Cascada, led gündüz farları ve karakteristik kanat tasarımlarıyla iç dünyanızı aydınlatmaya yetiyor. Bu keskin bakış sağlayan 3D görünümlü Led farlar, aracın gündüzleri de kendisini rahatlıkla fark ettirmesini sağlarken, şık ve pürüzsüz gövde çizgisiyle görenleri hayran bırakıyor. Araçta kullanılan yüksek kaliteli malzemelerin yanı sıra yumuşak dokular sürücü ve yolcuları sarıp sarmalarken, iç mekandaki farklı ve özel tasarım da size kendinizi özel hissettiriyor.

Yeni Opel Cascada İç Mekan

Yeni Opel Cascada İç Mekan

İçerisinde 13 farklı saklama gözü bulunan Yeni Opel Cascada, açık vatan konumundayken 380 litre, kapalı bagaj konumundayken ise 280litre bagaj hacmi sunuyor. Arka koltukları ise tek tek veya tamamen kapatabilmekte münkün. Bunun için tek ihtiyacınız olan şey ise araçtaki FlexFold koltuk katlama düğmesi. Böylece arka koltuklarında katlanmasıyla birlikte toplam bagaj hacmi tam 750 litreye çıkıyor. Tam boy ön hava yastıkları ve büyük yan hava yastıkları ile hem sürücüyü hem yolcuları güvenlik çemberine alan Yeni Opel Cascada, Katlanabilir Pedal Sistemi sayesinde olası bir kaza durumunda pedalları katlayarak yaralanmaların önüne geçiyor. Araçta fabrika çıkışlı olarak bulunan hırsızlık alarmı ise herhangi bir hırsızlık durumunda ötmeye başlıyor ve tüm ışıkları uyarı sistemi olarak kullanıyor. 1.6 lt. TURBO ECOTEC® 170 HP 6 İleri Active Select (Otomatik) ve 2.0 lt. CDTI ECOTEC® 165 HP 6 İleri Active Select (Otomatik) olmak üzere iki farklı motor seçeneği sunan araç,Cosmo isimli paketiyle 122.780,00 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yeni Opel Cascada Tasarımı

Yeni Opel Cascada Tasarımı

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Skoda Octavia Combi İncelemesi başlıklı makalemizde Yeni Skoda Octavia Combi 2014, Yeni Skoda Octavia Combi Motor Seçenekleri ve Yeni Skoda Octavia Combi Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git