Yeni Peugeot 308 Tanıtımı

308 2017 model

Peugeot  çok satılanlar listesine baktığımızda Peugeot 308 en üstte görmemiz mümkün. Yenilenen tasarımının yanında iç mekanda yapılan değişiklikler ise aracı farklı bir boyuta taşımıştır.  Yeni Peugeot 308 Tanıtımı ile sizlere iç kısım ve dış kısımda yapılan yeniliklerden kısaca bahsedeceğiz. Peugeot 308 segmentin deki araçlara baktığımızda lider konumunda bu aracı görmekteyiz firmanın da zaten Hatchback kasa tipinde kendisini geliştirmek için yaptığı araştırmalar aracı mükemmele yakın bir konuma getiriyor.  Yeni Peugeot 308 Tanıtımı ile sizlere yenilenen bir araç üzerinde ne tür değişikler yapılmıştır ve bu değişikliklerin araç üzerindeki etkisinden söz edeceğiz.  Peugeot 308 donanım konusunda da SUV segmenti araçlarda sıkça rastladığımız özellikleri kendi içerisinde barındırarak daha keyifli bir yolculuğun imkanını sağlıyor. Sizleri bilgilendirmek için  Yeni Peugeot 308 Tanıtımını dış tasarım ve iç tasarım olarak 2 faklı başlıkla kaleme alıyoruz.

Peugeot 308 Dış Tasarım 

 Peugeot 308 Leonardo Da Vinci’nin ” Sadelik En büyük Farklılıktır” sözünden esinlenerek tasarlanmıştır ve kusursuzluğu yakalamak için üzerinde bir çok çalışmalar yapılmıştır. Aracın sözden de anlayacağınız gibi Sade bir dış tasarımı bulunmaktadır bunun yanında estetik hatlar ile araca boyut kazandırılmıştır. Kasa tasarımını biraz daha alçak yaparak saf bir dizayn yakalanmıştır. Geniş çamurluklar ve yan çizgilerin kazandırmış olduğu sportif görünüş eşsizdir. Krom ızgara ile LED farların birbirine uyan görüntüsü sizler etkileyecektir ayrıca ön kaput üzerindeki çizgilerin Peugeot Amblemi olan aslanı arasına alarak tasarımına kalite katmıştır. Gündüzde kullanılabilecek LED farların artık bütün araçlarda bulunan bir standart olduğunu kabul edeceksiniz fakat tasarımların farklı olması araçlar arasındaki ayrımı belirtiyor.

2017-Peugeot 308

Peugeot 308 İç Tasarım 

Peugeot yeni teknolojisi olan Peugeot i-Cockpit ile sizlere teknolojinin yeni halini sergiliyor. Direksiyon simidinin tasarımı spor araçlarda sıkça gördüğümüz tasarımlardan olsa da biraz daha sadeleştirerek şık bir görünüm kazandırılmıştır. Paneli göz önüne kaldırarak dikkatiniz dağılmadan araç sürmenize imkan sağlanmıştır. Konsol tasarımı ise çok sade ve keskin hatlardan oluşmuştur buda araç için güzel durmuş zaten bu kasa tipindeki araçların konsolları ufak olur kalabalık tuşlar göz yorar sadelik her zaman bu tip araçlar için idealdir.

Peugeot-308-sedan-2017-İç tasarım

Bir önceki yazımız olan 2017 Volvo XC60 Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Volvo XC60 Fiyat Listesi, Volvo ve Volvo Fiyat Listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git