Yeni Skoda Octavia Combi İncelemesi

Yeni Skoda Octavia Combi

Yeni Skoda Octavia Combi

Yeni Skoda Octavia Combi, üstün teknolojilere sahip ve çok fonksiyonel bir aile aracı statüsünde yer alıyor. Sofistike tarzı ve kendine has tasarımıyla Skoda’nın gelişmiş görünüm unsurlarını ortaya çıkaran Combi, yüksek dinamizme sahip bir etki yaratıyor. Dönüşlerde aydınlatma özelliği sayesinde yolunuzu sürekli aydınlık tutan Skoda Octavia Combi, gelişmiş sis lambaları ile tüm koşullara uyum sağlıyor. Motor tiplerine uyumlu olarak geliştirilen yeni 7 veya 6 ileri DSG şanzıman aracı daha güçlü kılarken, sürüş tarzınıza da tam uyum gösteriyor. Akıllı park özelliği sayesinde park esnasında engelleri rahatlıkla aşmanızı sağlayan yeni araç,  zorlu park koşullarında aracınızı nasıl çıkaracağınız konusunda size fikirler sunuyor.

Yeni Skoda Octavia Combi İç Mekan

Yeni Skoda Octavia Combi İç Mekan

Yeni Skoda Octavia Combi’nin en çok dikkat çeken yanlarından birisi ise ışığı ve ısıyı filtreleyen renkli cama sahip panaromik cam tavanı. Mekanın daha aydınlık ve ferah olmasını sağlayan bu tavan, aynı zamanda isteğinize göre araç içerisinde açık alan yaratmanıza da olanak sağlıyor. Araç içerisindeki akıllı saklama bölmeleri ile orta konsolda yer alan multimedia bölümü,cep telefonları gibi elektronik eşyalarınızı koymak içinde oldukça fayda sağlıyor. Tam 12 farklı renk seçeneğine sahip Combi, 16,17 ve 18inç büyüklüğünde altı farklı jant seçeneği de sunuyor. Farklı renklere sahip dört değişik iç mekan kaplamasına sahip olan araç 1,6 TDI 105 PS Manuel ve 1,6 TDI 105 PS DSG olmak üzere iki farklı motor seçeneğine sahip.

Yeni Skoda Octavia Combi Tasarım

Yeni Skoda Octavia Combi Tasarım

Bir önceki yazımız olan Yeni Honda Accord İncelemesi başlıklı makalemizde Yeni Honda Accord Donanımları, Yeni Honda Accord Özellikleri ve Yeni Honda Accord Tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git