Yeni Toyota C-HR İnceleme

Yeni Toyota C-HR İnceleme

Türkiye’de üretilecek ilk crossover ve hibrit araç olan Toyota C-HR bu açıdan önemli bir araç. Toyota’nın 350 milyon yatırım yaptığı bu araçla Sakarya da kurulan tesisle ülke ekonomisine de önemli bir katkı sağlayacak.

2017 Toyota C-HR

2017 Toyota C-HR

Toyota’nın kompakt crossover segmentindeki yeni temsilcisi Toyota CH-R, 1.2 Turbo benzinli, 1.8 Hybrid ve 2.0 benzinli olmak üzere üç farklı motor seçeneğine sahip. 1.2 Turbo versiyonu 116 DIN/HP güç üretirken, 1.8 litrelik Hybrid versiyon ise 122 DIN/HP güç üretecek. Ürün gamının üst noktasında yer alan 2.0 litrelik motor ise 150 DIN/HP güce sahip olacak.

Toyota C-HR Dış Görünüm

Toyota C-HR Dış Görünüm

6 ileri manuel vitesli 1.2 Turbo versiyonu,önden çekiş veya CVT otomatik şanzımanlı dört tekerlekten çekişli olmak üzere iki farklı şanzıman ve çekiş tipiyle üretilen C-HR; 1.8 Hybrid versiyonu CVT şanzıman ve önden çekiş imkanı sunuyor. 2.0 litrelik motor ise  ve önden çekiş CVT şanzıman ile üretiliyor.

Toyota C-HR dinamik ve agresif görüntüsüyle al benisi yüksek bir araç dış tasarım led farlar ve pırlanta desenli ızgarası ilk göze batan detaylar.

Aracın içi ise 5 kişilik bir otomobil için oldukça geniş. ayrıca yüksek kabin sürücü için oldukça iyi bir görüş alanı sunuyor. Toyota Touch® 2 multimedya sistemiyle donatılmış ön panel sizi bir uzay mekiği ierisinde havasına sokuyor. Yüksek malzeme kalitesi zaten bu hissi doğruluyor. Peki Toyota C-HR nin fiyatı ne olacak? Tahminlerimize göre Yeni C-HR 80.000 TL civarından başlayacak fiyatlarla alıcı bekleyecek.

Toyota C-HR İç Görünüm

Toyota C-HR İç Görünüm

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Seat Ateca Fiyatı ve Özellikleri başlıklı makalemizde 2016 Seat Ateca, 2016 Seat Ateca İnceleme ve 2017 Seat Ateca hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git