Yenilenen Kia Sportage Kampanyası

Kia Sportage Kampanyası

Kia Sportage Kampanyası

Şimdi Kia’nın en gözde modellerinden birisi olan Kia Sportage, birbirinden cazip fırsatlar ve indirimler ile hayranlarına ulaşıyor. Şık tasarımı, gelişmiş güvenlik donanımları, geniş iç hacmi, sahip olduğu teknolojiler ve birbirinden farklı yeteneklere sahip olan Kia Sportage, yine meraklı gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Üstelik bu mükemmel araca ulaşmak artık eskisinden daha kolay çünkü şimdi Kia İndirimleri başladı. Temmuz ayı süresinde 5bin500 TL’ye kadar tanıtım özel fiyatlarıyla satışa sunulan araç, yalnızca 64.800 TL başlangıç fiyatıyla sizlerin olabilir. Yeni aracınızla yeni bir hayata adım atmak için tek yapmanız gereken size en yakın Kia Yetkili Satıcısına uğramak.

Kia Sportage Temmuz Kampanyası

Kia Sportage Temmuz Kampanyası

Önemli Notlar: Kampanya dahilindeki 5bin 500 TL değerinde indirim yalnızca Sportage Premium 2.0L CRDI 4WD A/T modeli için geçerlidir. Kampanyalı satış rakamı olan 64bin800 TL fiyatı ise sadece aracın Sportage Comfort 1.6 GSL 2 WD M/T modelinde sunulmaktadır. Kia’nın bütün Sportage modellerinde sunulan indirim hakkında daha detaylı bilgi, yetkili satıcılardan ve Kia resmi web sitesinde öğrenilebilir. 60bin TL garantisi veya 2 yıl garantisi, yasal garanti altında olup, aracın teslim tarihinden sonra toplam 150bin KM veya 5 yıl süreyle Kia Özel Onarım Güvencesi ile teminat altına alınır. Kampanya görsellerinde görünen araç ile teslim edilen araç arasında farklılıklar bulunabilir.

Kia Sportage Satış Kampanyası

Kia Sportage Satış Kampanyası

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git